Zaproszenie do Domu Dziennego Pobytu

Data publikacji:2013.01.08
  • Dom Dziennego Pobytu - zdjęcie budynku
    Dom Dziennego Pobytu - zdjęcie budynku

W trosce o najstarszych mieszkańców miasta - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Maz. od stycznia 2013 roku serdecznie zaprasza wszystkich chętnych emerytów i niepracujących inwalidów do Domu Dziennego Pobytu przy ul.Piłsudskiego 34 w godz. od 7:30 do 15:30.  

W placówce będziecie Państwo mogli pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry w przyjaznej, domowej atmosferze spędzić czas oraz uzyskać wsparcie z zaspakajaniu swoich potrzeb. Zajęcia odbywać się będą w przytulnych salach, wyposażonych w sprzęt TV, bibliotekę, codzienną prasę. Do dyspozycji Państwa będą specjaliści: pracownik socjalny pielęgniarka, psycholog, prawnik.
W ramach zajęć zadbamy o Waszą  sprawność fizyczną, psychiczną oraz rozwój zainteresowań i pasji. 

W trosce o Wasze zdrowie zaprosimy lekarzy specjalistów, stworzymy możliwość wykonania podstawowych badań (pomiaru ciśnienia, poziomu cukru we krwi, wagi). Wspólnie będziemy organizować: wyjazdy plenerowe, wyjścia do kina, teatru.
Każdy z uczestników będzie mógł spożyć obiad na terenie Domu.

Bliższe informacje udzielane są przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ul.Cekanowska 5, p.12 w godz.7:30 - 15:30 lub telefonicznie 44 723-34-89 w.34.